CentrumSylwetki.pl

Mydiet-shop.co.uk



przepisychinskie.pl

CentrumSylwetki.pl



Durszlak.pl



Blog > Komentarze do wpisu

Zdrowa dieta NIE jest DROGA

Niestety często spotykam się ze stwierdzeniem, że zdrowe odżywianie jest drogie. Zawsze i za wszelką cenę staram się zniszczyć to złe myślenie. Jedząc zdrowo NIE musisz być MILIONEREM!!! Wystarczy trochę fantazji i z prostych produktów, które często używamy na co dzień możemy zrobić pyszne zdrowe posiłki. Rezygnując ze śmieciowego jedzenia na mieście wręcz oszczędzamy! Kochani średniej wielkości i jakości pizza koszt ok. 20zł, paczka chipsów koszt ok. 5-6zł, kebab ok. 15zł... Mogłabym tak wymieniać bez końca. Często też słyszę nie mam czasu jeść zdrowo. Bzdura! Każdy ma na to czas. Wystarcz chęć i dobra organizacja. Nie karzę stać nikomu godzinami przy garach. Myślę, że 40min wystarczy by przygotować swoje 5 pojemniczków z posiłkami na cały dzień. Ile czekaz na pizzę? Średnio 20-30min, a to już czas, w którym przygotujesz połowę swoich posiłków na cały dzień! Koniec ze śmieciowym jedzeniem!

 

Moje dzisiejsze posiłki kosztowały mnie: 15,03zł!!!!!

Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

 

1 śniadanie:

"Grahamka ala wiosna"

koszt: 2,52zł

Składniki:

1 grahamka (0,49zł)

1 jajko rozm. L (0,40zł)

2 listki sałatki (ok 0,10zł)

2 plasterki polędwicy z indyka (1zł)

15g papryki (0,10zł)

17g (2szt.) rzodkiewki (0,27zł)

15g (2 mini ogóreczki) ogórek korniszony (0,16zł)

 

 

2 śniadanie:

"Pomelo"

koszt 2,50zł

1/2 pomelo (2,50zł)

 

 

Obiad:

"Pierś z indyka z pieczarkami serem i warzywami"

koszt: 6,63zł

Składniki:

192g pierś z indyka (4,32zł)

15g papryka żółta (0,15zł)

15g papryka czerwona (0,10zł)

80g brokuł (0,40zł)

200g kalafior (ok. 1zł)

18g (2szt.) pieczarek (0,16zł)

13g sera żółtego (0,30zł)

20g jogurtu naturalnego (0,10zł)

przyprawy (sól, pieprz, papryka, czosnek) (ok. 0,10zł)

Podwieczorek:

"Serek Tutti 0% owoce leśne"

koszt: 1,19zł

 

Kolacja:

"Serek wiejski z rzodkiewką i szczypiorkiem"

koszt: 2,19zł

1 serek wiejski (1,44zł)

szczypiorek (0,20zł)

2 rzodkiewki (0,30zł)

1 kromka chlebka żytniego (0,25zł)

 



niedziela, 08 lutego 2015, dagiii85

Polecane wpisy