CentrumSylwetki.pl

Mydiet-shop.co.ukprzepisychinskie.pl

CentrumSylwetki.plDurszlak.plBlog > Komentarze do wpisu

Reebok ZQUICK ELECTRIFY- moje dotychczas najlepsze buty

Na swoich nogach miałam kilka różnych bucików, w różnych ćwiczyłam w jeszcze innych chodziłam na co dzień. Oczywiście na myśli mam buty sportowe :) Jedne były ok, drugie były bo były, kolejne mnie uwierały, jeszcze inne były "niby" wygodne, ale Reebok ZQUICK ELECTRIFY sprawił, że moje nogi poczuły się jak w siódmym niebie :) Nie uzyskacie ode mnie opinii jakiejś mega specjalistki z przedziwnymi stwierdzeniami. Powiem Wam zwyczajnie jakie są moje odczucia co do tych bucików. Wypróbowałam je na bieżni podczas marszu i biegu, na Jump Fitness podczas różnych wygibasów na trampolinie, skacząc na skakance, wykonując pajacyki czy wspinając się na wyżyny steppera lub pokonując drogę  óra dół góra dół z piłką lekarską w rękach... ahhh dlaczego ona jest dla mnie zawsze taka ciężka :) Mimo, że są to buty do biegania nie biegałam po powierzchni, że tak powiem podwórkowej, bo jestem zwyczajnym zmarzluchem i zmobilizować mnie do biegania, to nie lada wyczyn, a zmobilizować zimą, to już bardzo wielki wyczyn :)


W sytuacjach, które opisałam buty sprawdziły się idealnie. Nie bolały mnie stopy, noga jest w nich stabilna, co udało się dokładnie sprawdzić podczas Jump Fitness, a ich lekkość sprawia, że mam wrażenie, że zwyczajnie ich nie ma! Twoje ciało utrzymywane niezwykle elastyczną podeszwą tego buta sprawi, że poczujesz się jakbyś płynął. Dodatkowo ich wygląd... Ahh Reebok wie jakie lubię kolory i jak mnie zadowolić :) Nie ukrywam, że choruję też na buciki w kolorze mięty, ale wszystko w swoim czasie. Dodatkowo cena. Myślę, że przystępna dla każdego miłośnika sportu (ok. 300zł). Pewnie usłyszę też, że jestem niepoważna bo 300zł to dla wielu ogromny wydatek. Owszem zgadzam się z tym, ale pamiętajcie butów na treningi nie kupujecie na tydzień, dwa, miesiąc. To buty, które od teraz, od momentu kiedy powiesz przechodzę na tą lepszą stronę będą Ci towarzyszyć bardzo długo. Dobre buty są niezniszczalne!

 


Szukałam opinii profesjonalistów na temat tych butów i jestem miło zaskoczona. Nie znalazłam ani jednej złej! Reebok wykonaliście w tym wypadku kawał dobrej roboty :) Dzięki.

niedziela, 01 lutego 2015, dagiii85

Polecane wpisy