CentrumSylwetki.pl

Mydiet-shop.co.ukprzepisychinskie.pl

CentrumSylwetki.plDurszlak.plBlog > Komentarze do wpisu

Pierwszy miesiąc za mną i pierwsze -24,5 cm !!!!

Dziś był dzień pomiarów... Według mnie mogło być lepiej, ale to dało mi jeszcze większego kopa do działania :)

Hmmm nie wiem, ale wydaje mi się, że dojrzałam do tego by przyznać się Wam ile mam do zrzucenia by dojść do wyglądu sprzed ciąży. :) Kiedyś Wam ujawnię od czego startowałam miesiąc temu :) Jeszcze nie czas :)

Ogólnie jest to dla mnie ciężki temat... wstydliwy... sama nie wiem jak to nazwać. Jestem chyba zwyczajnie na siebie zła, że jest jak jest. Nie wyobrażałam sobie, że w ciąży aż tyle przytyłam... Jednak wiem jedno zniszczę to co jest i doprowadzę się do stanu kiedy włożę na siebie swoje ulubione rurki...

No to chwila oddechu... Kochani w sumie do zrzucenia zostało mi jeszcze 86,5 cm!!!! I jest pewien problem :) Uważam, że to nie będzie ten stan do którego dążę gdyż ten sprzed ciąży nie był jeszcze idealny więc średnio zostało mi do zrzucenia ok. 130 cm!!!!!!!

Czy dam radę? Innej opcji nie przyjmuję! I chcę Tobie powiedzieć - Ty również dasz radę!!!! Ja chcę ten wynik osiągnąć w granicach 6-8 miesięcy. Pamiętaj każdy z nas jest inny, każdy potrzebuje innego czasu! Wspólnie spalimy to wszystko! 

 

wtorek, 17 lutego 2015, dagiii85

Polecane wpisy