CentrumSylwetki.pl

Mydiet-shop.co.ukprzepisychinskie.pl

CentrumSylwetki.plDurszlak.plBlog > Komentarze do wpisu

Wracam do normalności...

Tytuł wpisu może trochę dziwić, trochę niepokoić... Jest trochę przewrotny, ale myślę, że przekazuje najlepszy obraz sytuacji. Ogólnie mimo stałej aktywności i regularnych treningów moja dieta ostatnimi czasy wyglądała nieco dziwnie. Raz było zdrowo, drugi raz trochę mniej zdrowo, a potem znowu słodyczowo. Popadałam w jakieś ciągi słodyczowe, zapominałam o regularności posiłków, odstawiłam na bok pojemniczki, które zabierałam do pracy i tak zeszłam na złą drogę :) 

Dziś było stanowcze STOP!

Wstałam rano i przygotowałam 3 najbliższe posiłki: 1 śniadanie, 2 śniadanie i obiad. Przeprosiłam pojemniczki i w pracy w regularnych odstępach czasowych skonsumowałam pyszne posiłki :) 

Jedynym plusem tego zaniedbania jest to, że nie przytyłam, ale przez miesiąc moje ciało miało tylko małe spadki centymetrowe. Niestety jest to niepokojące i czas coś z tym zrobić. Nie po to podjęłam walkę, nie po to doszłam do tego momentu, w którym jestem żeby teraz wszystko zaprzepaścić! Nie ma mowy już wywaliłam wszystkie stare ciuchy :) Mój wykolejony pociąg wraca... Wracam do normalności!

Tak normalnością dla każdego powinno być zdrowe regularne jedzenie i ruch! Ale powiem Wam coś jeszcze w związku z moim słodyczoholizmem by znowu nie wypaść z toru raz w tygodniu na weekednd zjadam kawałek ciasta z pyszną kawką :) 

poniedziałek, 17 marca 2014, dagiii85

Polecane wpisy